Hakkımızda

/
Hakkımızda

Hedefi büyük marka ve sanatçıları, idealleri büyük yeteneklerimiz ile bir araya getiriyoruz. Evrensel vizyonumuzu, alışılmışın dışındaki fikirlerimizle harmanlayarak; yenilikçi, yaratıcı projelere uygulamaktan kaçınmadan akılda kalıcı işlere imza atıyoruz.

Castfabrika olarak, projelerimizde; dansçılarımız, kurgumuz, profesyonelliğimiz ve dünya vizyonunu takip etmemiz, işlerimizde kendimize en güvendiğimiz ve bizi ayırt edici özelliklerimizdir.

Vizyonumuza uygun her projeye aynı heves ve heyecan ile başlıyor; hizmetimizde kalite standardını korumakla kalmıyor, çıtayı hep daha yükseğe çıkarmak amacıyla durmaksızın çalışıyoruz.

CastFabrika deneyiminiz sırasında sizi neler bekliyor olacak?

Referanslarımızın Gözünden

Benim için DansFabrika, hayal kurmak, fikir bulmak sonrasında da büyük bir disiplin ve azimle hayalleri hayata geçirmek demek. 2016’dan itibaren birçok projede beraber çalıştık. Her seferinde ezber bozucu, kreatif, yepyeni fikirlerle gelen ve getirdiğimiz projeleri de bizden daha çok sahiplenen ortaklarımız oldular. Ayrıca, Millennials ve Gen Z trendleri nereye gidiyor bizzat görmek isteyenler için en doğru yer Levent stüdyoları 🙂

Itır Eraslan – Nike

Woman Branding Manager [2016-18]

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart